کد خبر : 298
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
- بازدید

معاون فرماندار بهشهر: ستاد جشن نیکوکاری شهرستان بااستفاده از تمام ظرفیت ها کمیته امداد را در این جشن یاری دهند

معاون فرماندار بهشهر: ستاد جشن نیکوکاری شهرستان بااستفاده از تمام ظرفیت ها کمیته امداد را در این جشن یاری دهند✅ معاون فرماندار بهشهر: ستاد جشن نیکوکاری شهرستان بااستفاده از تمام ظرفیت ها کمیته امداد را در این جشن یاری دهند ?جلسه ی ستاد برگزاری جشن نیکوکاری باحضوراعضای این ستاد وبه منظور استفاده از ظرفیت ها برای کمک در جشن نیکوکاری کمیته امداد در بهشهر برگزار […]

معاون فرماندار بهشهر: ستاد جشن نیکوکاری شهرستان بااستفاده از تمام ظرفیت ها کمیته امداد را در این جشن یاری دهند✅ معاون فرماندار بهشهر: ستاد جشن نیکوکاری شهرستان بااستفاده از تمام ظرفیت ها کمیته امداد را در این جشن یاری دهند

?جلسه ی ستاد برگزاری جشن نیکوکاری باحضوراعضای این ستاد وبه منظور استفاده از ظرفیت ها برای کمک در جشن نیکوکاری کمیته امداد در بهشهر برگزار شد.

?به گزارش روابط عمومی روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، جلسه ی ستاد برگزاری جشن نیکوکاری به رياست محمد حامدي معاون فرماندار بهشهر، و با حضور عمادي رياست كميته امداد و اعضای این ستاد وبه منظور استفاده از ظرفیت ها برای کمک در جشن نیکوکاری کمیته امداد در محل فرمانداري بهشهر برگزار شد.

?محمد حامدي در اين جلسه خاطر نشان كرد: کمیته امداد هرساله یک سری برنامه ها در قالب جشن های ملی برگزار می کند وبه دنبال این است که خیرین ونیکوکاران در کنارنیازمندان باشند وبه همین مناسبت هرساله جشن نیکوکاری راقبل ازسال جدید برگزار می کند.

?وي گفت:ستاد جشن نیکوکاری شهرستان بااستفاده از ظرفیت های سایر سازمان ها شکل گرفته تابراین اساس سازمان ها واداراتی که می توانند کمیته امداد رادراین جشن یاری دهند مشارکت داشته باشند.
وی ادامه داد: متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی کشور،اقشارآسیب پذیردروضعیت مناسبی قرارندارندوعمق فقرکه دلایل متعددی دارد زیاد است وبراین اساس بامشارکت همگانی می توانیم زمینه حضور مردم وخیرین را فراهم کنیم تابااین کمک ها بخشی از مشکلات نیازمندان را برطرف کنیم.

?عمادي رئيس كميته امداد شهرستان نيز در اين جلسه خاطر نشان كرد:رویکرد اصلی کمیته امداد بحث توانمندسازی خانواده هااست و سال گذشته نزديك به ١٥٠٠ سبد كالا براي مددجويان كميته امداد در نظر گرفته شده بود و امسال نيزهدف ما اين است به همت خيرين و مسئولين ادارات اين تعداد به بيش از ٣٠٠٠ بسته جهت كمك به نيازمندان كميته امداد در ايام عيد نوروز افزايش يابد.

?وی خاطرنشان کرد : با سرمایه کذاری روی افراد تحصیل کرده در خانواده های نیازمند كميته امداد به دنبال این هستیم که ازفقر وراثتی در این خانواده ها جلوگیری کنیم.

به این پست امتیاز دهید.
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت پایگاه خبری بهشهر1400 منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


توضیحات