شماره : 2214
۵ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

حضور فرمانده سپاه کربلا در . . .

صبح امروز حضور سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا در مناطق هزارجریب بهشهر و نکا؛

صبح امروز حضور سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا استان مازندران و سرهنگ شریعتی رییس سازمان بسیج سازندگی در مناطق سیل زده هزارجریب بهشهر و نکا

 

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2214 توسط administrator و در روز دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰:۴۵
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2198
۵ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهشهر

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهشهر به ریاست هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر برگزار شد؛

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهشهر به ریاست هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور علی محمد شاعری نماینده مردم شرق استان مازندران و اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در محل فرمانداری شهرستان بهشهر در حال برگزاریست

آمادگی نهادها و دستگاه های خدمات رسان جهت کمک به مردم با توجه به هشدارهای مدیریت بحران استان و شرایط نامساعد جوی پیش بینی شده

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2198 توسط administrator و در روز ساعت ۱۳:۵۳:۳۰
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2191
۴ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱

بندر امیر آباد بهشهر پذیرای گردشگران دریایی

بندرامیرآباد با حفظ سنت همیشگی در ایام نوروز با تمامی امکانات خود پذیرای گردشگران دریایی می باشد؛

بندرامیرآباد با توجه به مسئولیت حاکمیتی خود در طرح گردشگری دریایی ، نسبت به پلاژها و سواحل تحت‌ پوشش  و محدوده دریایی تعیین شده، از  اهتمام وافری  جهت ایمن بودن گردشگری دریایی برای مسافران در ایام نوروز برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بهشهر۱۴۰۰ به نقل از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی؛ معاون دریایی بندرامیرآباد با بیان اینکه بندر امیرآباد طرح گردشگری دریایی را از ۲۵ اسفند با همکاری دستگاه های ذیربط آغاز کرده است گفت این طرح تا پایان تعطیلات نوروز در ۵ پلاژ فعال گردشگری اعم از فرح آباد ساری و مروارید نکا ادامه خواهد داشت.

مهندس حبیب اله طالبی با اشاره به اینکه سلامت و حفظ جان مسافران در الویت اجرای این طرح می باشد اظهار داشت گروه های نظارت و بازرسی خشکی و دریایی بر مجموعه های تفریحی و  ۷۵ شناور تفریحی مستقر در‌ محدوده منطقه تعریف شده گردشگری دریایی نظارت می کنند.

وی با تصریح بر اینکه تاکنون و با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی ،هیچ گونه حادثه دریایی گزارش نشده است یادآور شد مسافران و گردشگران دریایی در صورت مشاهده حادثه می توانند با شماره تماس شبانه روزی ۱۵۵۰ مرکز جستجو و نجات دریایی بندرامیرآباد(MRCC) تماس گرفته تا کادر مجرب این مرکز با شناور آماده به کار ناجی_۱ به کمک حادثه دیدگان بشتابند.

کاپیتان طالبی در پایان با یادآوری اینکه شرایط جوی نا مناسب در روزهای آینده ادامه دارد از گردشگران دریایی خواست با رعایت نکات ایمنی و همکاری با مامورین اجرای طرح گردشگری دریایی، خاطرات خوشی را از این سفر برای خود رقم بزنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2191 توسط administrator و در روز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱:۱۶
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2186
۴ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

از وایز پول برای کمک به سیل‌زدگان به حساب اشخاص پرهیز شود

سید یونس حسینی عالمی دادستان مازندران عنوان کرد :؛

سیدیونس حسینی‌عالمی دادستان مازندران با تاکید بر پرهیز از وایز پول با عنوان کمک به سیل‌زدگان به حساب اشخاص، گفت: تنها مراکزی که مردم در صورت تمایل می‌توانند پولی را با عنوان کمک به سیل‌زدگان واریز کنند، جمعیت هلال‌احمر و کمیته امداد امام خمینی است.
دادستان مازندران با تاکید بر پرهیز از وایز پول با عنوان کمک به سیل‌زدگان به حساب اشخاص، گفت: تنها مراکزی که مردم در صورت تمایل می‌توانند پولی را با عنوان کمک به سیل‌زدگان واریز کنند، جمعیت هلال‌احمر و کمیته امداد امام خمینی است.

سیدیونس حسینی‌عالمی در گفت‌وگو با فارس در ساری با تاکید بر پرهیز از وایز پول با عنوان کمک به سیل‌زدگان به حساب اشخاص، اظهار کرد: تنها مراکزی که مردم در صورت تمایل می‌توانند پولی را با عنوان کمک به سیل‌زدگان واریز کنند، جمعیت هلال‌احمر و کمیته امداد امام خمینی است.

وی با اعلام شماره ۰۹۱۱۲۲۹۳۲۴۰ به عنوان شماره عمومی دادستان به عنوان یک شماره مرجع برای بیان تخلفات افزود: شهروندان در صورت واریز پولی به عنوان کمک به سیل‌زدگان به این شماره اعلام کنند تا پیگیری در این زمینه صورت گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران درباره برخورد با افرادی که شیوه مدیریتی آنها در بروز و شدت خسارت سیل موثر بوده است، نیز خاطر نشان کرد: به دنبال برخورد احساسی در این زمان نیستیم و بعد فروکش کردن بحران با دقت و کارشناسی دقیق این مسائل را بررسی و رصد خواهیم کرد و با افراد در صورت اثبات تصمیم‌های نادرست برخورد خواهد شد.

وی با اعلام اینکه دست‌درازی به آسیب به محیط زیست در مازندرن زیاد است، گفت: دستگاه قضایی در این زمینه با متخلفان تعارف ندارد و برخورد قضایی می‌کند.

منابع :
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2186 توسط administrator و در روز ساعت ۱۵:۱۳:۳۰
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2181
۴ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

شروع عملیات بازسازی و بهسازی جاده ارتباطی غریب محله بهشهر به منطقه لایی نکا

فرمانده سپاه شهرستان بهشهر خبر داد :؛

شروع عملیات بازسازی و بهسازی جاده ارتباطی غریب محله بهشهر به منطقه لایی نکا

با تلاش ها و پیگیری های بعمل آمده امروز یکشنبه ۴فروردین ، زیرسازی ، شن ریزی، لکه برداری و رانش برداری جاده غریب محله بهشهر به منطقه لایی نکا با مدیریت سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا و با همکاری سپاه ناحیه شهرستان بهشهر بوسیله چندین دستگاه راهسازی اعم کمپرسی و لودر و گریدر انجام می گردد.
سرهنگ حسن پورقربان در ادامه افزود :
باز گشایی و ترمیم جاده فوق با توجه به اینکه قبلا در این محور،پل ارتباطی در رودخانه هم توسط کمک مردمی و با نظارت سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا احداث شده بود، باتوجه به سیلاب هفته پیش در شهرستان های بهشهر و نکا ، راه ارتباطی مردمان منطقه لایی (نکا) به راه روستای غریب محله (بهشهر) چندین کیلومتر دورتر شده است.
یقینا بخاطر فاصله کم جاده غریب محله فاصله چندین روستای نکا را به بهشهر حدود ۴۰ کیلومتر نزدیکتر می کند.
ایشان در پایان افزود :
ان شاء الله امروز شاهد بازگشایی مسیر و لکه برداری جاده غریب محله باهدف و محوریت تسهیل در تردد و اتصال به منطقه لایی شهرستان نکا خواهیم بود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2181 توسط administrator و در روز ساعت ۱۴:۰۹:۳۱
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2169
۳ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۱:۰۹

محورهای روستایی مناطق کوهستانی نکا

بازدید میدانی؛

گزارش تصویری بهشهر ۱۴۰۰ از حضور شبانه فرمانده سپاه نکا و سرهنگ غلامرضا شریعتی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران در بازدید میدانی از عملیات امداد و پاکسازی محورهای روستایی مناطق کوهستانی نکا

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2169 توسط administrator و در روز شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۱۰
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2156
۳ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۰:۵۷

پایان عملیات آزادسازی راههای مواصلاتی ۵۳ روستای گرفتار در برف

با همت نیروهای بسیج و سپاه و ستاد بحران شهرستان :؛

فرمانده سپاه شهرستان بهشهر در پایان عملیات آزادسازی راههای مواصلاتی ۵۳ روستای گرفتار در برف بخش یانه سر خبر داد
تحقق شعار همراه مردم از ماموریتهای مهم و ذاتی سپاه هست.
به گزارش خبرنگار بهشهر۱۴۰۰ ، سرهنگ حسن پورقربان فرمانده سپاه شهرستان بهشهر دقایقی پیش اعلام کرد برابر اطلاع رسانی بموقع ستاد بحران شهرستان و با تلاش های جهادی بعمل آمده توسط برخی ادارات شهرستان بویژه بسیجیان و گروههای جهادی سپاه شهرستان کلیه راههای مواصلاتی در بخش یانه سر با تلاش و مدیریت صحیح ۲۰ روستای دهستان شهدا با ماشین آلات راهسازی سپاه و ۳۳ روستای دربند برف و کولاک دهستان عشرستاق هم با ماشین آلات راهسازی اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان در مجموع ۵۳ روستای منطقه هزار جریب در بخش یانه سر که در طی فعالیت پنج شبانه روز گروههای جهادی شهرستان، پایان آزاد سازی راه های مواصلاتی کلیه روستاهای دربند برف و بوران عصر امروز جمعه ۲ فروردین ماه با همت راهداری،سپاه،اداره برق و بخشداری یانه سر انجام پذیرفت.
وی افزود: امام جمعه محترم شهرستان دغدغه ویژه ای جهت برون رفت از مشکلات پیش آمده سیلاب و بوران بخش یانه سر و دهستانهای شهدا و عشرستاق داشتند.
سرهنگ پورقربان در پایان ضمن تاکید بر اینکه رسالت سپاه افزایش روحیه خدمت گزاری به مردم در شرایط سخت و بحران هست.یکی از ماموریت های اصلی سپاه اجرای ماموریت ها و برنامه ها با شعار : با مردم ، همراه مردم و توسط مردم هست. از شاخصه های مهم تحقق این شعار تشکیل گروههای جهادی مردمی جهت کمک رسانی و امداد رسانی در شرایط بحران به مردم ولایتمدار شهرستان بهشهر می باشد. وی افزود : سپاه شهرستان بهشهر در طول ۵ شبانه روز با توزیع نان، غذای گرم ، وسایل و تجهیزات گرمایشی و تامین ماشین آلات و تجهیزات راهسازی به مناطق حادثه دیده بخش یانه سر توسط گروههای جهادی بسیج شهرستان بصورت داوطلبانه اقدام گردید، سرهنگ پورقربان در پایان از امام جمعه محترم، اداره راهداری و حمل نقل جاده ای، اداره برق ،بخشدار یانه سر و ریاست ستاد بحران شهرستان بابت تلاش های ارزنده در رفع مشکل آحاد مردم منطقه بخش یانه سر شهرستان بهشهر تشکر و قدردانی نمودند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2156 توسط administrator و در روز ساعت ۰۰:۵۷:۵۸
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2147
۱ / ۱ / ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲

دستگیری جاعل حرفه‌ای میلیاردی در بهشهر

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری جاعل حرفه‌ای که با جعل مبایعه نامه اقدام به تنظیم سند رسمی ۱۵ میلیاردی یک زمین کرده بود، در بهشهر خبر داد.؛

به گزارش پایگاه خبری بهشهر۱۴۰۰ به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت یکی از شهروندان مبنی بر جعل مبایعه نامه و کلاهبرداری از وی در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار کارشناسان جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و علمی در بررسی‌های اولیه دریافتند، فردی جاعل و کلاهبردار با تهیه و تنظیم عقد قراردادنامه فروش ملک ۴ هکتاری اقدام به تهیه مبایعه نامه جعلیزمینی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: با دریافت این اطلاعات و تحقیقات گسترده پلیسی متهم به جعل شناسایی و دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ مفخمی به مردم و متصدیان شرکت‌ها و موسسات تجاری و تولیدی توصیه کرد برای پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو، از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2147 توسط administrator و در روز پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۱۵
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2144
۲۹ / ۱۲ / ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹

هشت برنامه مهم پایگاه بسیج مرسلین شهرداری بهشهر در ایام نوروز ۹۸

یاسر عموزاد فرمانده پایگاه بسیج مرسلین شهرداری بهشهر در گفت و گو با خبرنگار بهشهر1400 ضمن تبریک سال نو عنوان داشت :؛

یاسر عموزاد فرمانده پایگاه بسیج مرسلین شهرداری بهشهر در گفت و گو با خبرنگار بهشهر۱۴۰۰ ضمن تبریک سال نو عنوان داشت :

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی ملت شریف ایران اسلامی ومردم همیشه درصحنه تبریک وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت می نمایم.

درطرح غنی سازی اوقات فراغت شهروندان وبا ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی، تلاش شده است تا با بسیج تمامی امکانات وبهره‌گیری ازظرفیت‌های موجود با افتخارآماده خدمت رسانی فرهنگی به شهروندان وگردشگران درایام تعطیلات نوروزباشیم اينجانب سال۱۳۹۸ وعید بهاران را محضررهبرفرزانه انقلاب ،خانواده معظم شهدا ،جانبازان وایثارگران، اقشار مختلف مردم و بسيجيان هميشه در صحنه و بي ادعا تبریک عرض می نمایم.

وی افزود : برنامه های پایگاه بسیج مرسلین شهرداری بهشهر در طی ایام نوروز ۹۸ بدین شرح میباشد :

اعزام کاروان راهیان نور
مساعدت مالی به سپاه درجهت اعزام نیرو به مناطق
تدارک سفره هفت سین ویژه شهدای بهشهر
تدارک گذرگاه فرهنگی ویژه سرداران بهشهر( نمایشگاه عکس)
نصب المانهای نوروزی درورودی محلات با عکس سرداران شهید بهشهر
اجرای برنامه رادیویی با عنوان ،هم اینک بهاراشرف با موضوع فرهنگ واداب دینی سفر در پارک ملت
دیداربا خانواده شهدا
دیداربا خانواده اهدا کننده عضوغبارروبی مزارشهدا وبرنامه عیدانه درمزار شهدا

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2144 توسط administrator و در روز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۰۵
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 2139
۲۸ / ۱۲ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰

کشف جسد زن ۳۶ ساله بهشهری در . . .

جسد زن 36 ساله بهشهری در روستای حسن آباد میان رود گهرباران کشف شد؛

دکتر علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران در گفت و گو با بهشهر۱۴۰۰ خبر داد :

کشف جسد زن جوان بهشهری در روستای حسن آباد میان رود گهرباران

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از کشف و انتقال جسد جوان ۳۶ ساله بهشهری به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ خبر داد.

علی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری بهشهر۱۴۰۰ از انتقال جسد زن جوان ۲۶ ساله به پزشکی قانونی مازندران خبر داد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خاطرنشان کرد: به دنبال وقوع سیل و باران شدید در استان ، جسد یک نفر از جان باختگان حادثه ، حسب دستور مقام قضایی جهت معاینه به پزشکی قانونی ارجاع ، که پس از انجام معاینه ، تشخیص هویت و تعیین علت فوت جواز دفن صادر شد.

وی اضافه کرد: جسد جهت تعیین علت فوت و انجام ازمایشات و بررسی پزشکی به پزشکی قانونی ساری منتقل شده است

– – – – خبر تکمیلی – – – –

دکتر علی عباسی با بیان اینکه جسد خانم ۳۸ ساله که در ۲۶ اسفند بر اتر سيل در استان (روستای دارابکلا ساری) جان خود را از دست داد پس از دستور مقام قضایی و ارجاع به پزشکی قانونی شهرستان ساری ، معاینه و تعیین علت فوت توسط شناسان پزشکی قانونی انجام و جواز دفن صادر و جسد به خانواده آنها تحویل داده شد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه خبری بهشهر1400 طی شماره 2139 توسط administrator و در روز سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰:۰۹
© Copyright 2019 http://behshahr1400.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر